Kommenteeri

Ökorõivad GreenEst OÜ-st.

Tere tulemast veebilehele GreenEst -  organic clothes!

GreenEst OÜ asutajateks on kaks iseseisvat, loovat ja uuendusmeelset naist  -  Tiina ja Inge. Meid liidab roheline mõtteviis ehk looduslähedus, sihikindlus, eneseteostusvajadus, meil kummalgi on suur kogemustepagas ning professionaalsed teadmised õmblustööstuse  erinevatest protsessidest. Oleme väike-ettevõtlust alles alustavad, ka ses mõttes rohelised tegijad, teadmis- ja õpihimulised, uute väljakutsete otsingul.

 

GreenEst OÜ on kasvanud välja meie unistustest ja harrastustest, meie isiklikust soovist kanda tervise- ja keskkonnasõbralikku rõivatoodet ning aidata kaasa elukeskkonna kvaliteedi tõusule. Lähtume loomingus ning kogu tegevuses sihtrühma vajadustest, iseeneste sisemisest tunnetusest, meie sõnum on rahvusvaheline  -  jõudmaks pärale ka ilma sõnadeta, jõudmaks kaugemale kui kodumaa piirid. Inimeste ja ettevõtjatena austame rahvuslikku, jätkusuutlikku, oleme avatud innovatiivsele ja progressiivsele.

 

Meie südameasjaks on alustada orgaanilistest kangamaterjalidest ökorõivaste valmistamist Eestis. Esimeses järgus on meie toodete sortimendi peamiseks toormeks mahe taimekiud (ökopuuvill jm.) ning sihtkliendiks (nagu me ise) noor/nooruslik eesti naine vanuses 20-45 aastat, edaspidi kujundame eestimaist ökorõivast ka meestele ja lastele ning näeme laienemist rahvusvahelisele turule.

 

Küsimustiku "Eesti ökorõivas  -  jah või ei?" tulemused leiad siit.

Vt. ka postitusi teemal: "Ökomood rõivastuses  -  kuidas seda mõista?" I, II ja III osa.

Esilehele saad siit.

Lisa kommentaar

Email again: