Ökosõbralik rõivatoode  -

teadlikule ja tundlikule kliendile

GreenEst tegutseb 2009. aastast ning rajaneb 100% erakapitalil, kogu tootearenduse, disaini ja õmblemise protsess toimub Eestis kohapeal.

 

Juba mitmendat hooaega järjest pakub eestimaine jooga-rõivaste tootja GreenEst jooga- ja vabaajarõivaid, mis kõik on valmistatud pehmetest ja nahasõbralikest, hea õhuläbilaskvuse ning niiskusimavusega orgaanilistest kangastest. Loomeprotsessi on rikastanud mitmete joogaõpetajate ning -õpilaste ideed ja tähelepanekud.

 

Kandes keskkonnateadliku tarbijana GreenEst-i tervise- ja loodussõbralikke riideid joogatunnis, treening- ja  tantsusaalis või vabal ajal end mugavalt tundes, toetad ökoelustiili, rohelist mõtteviisi ning Eesti oma väiketootjat ja kohalikku ettevõtlust!

 

GreenEst omab Gerber Accumark PDS konstrueerimis-tarkvara, mis võimaldab valmistada baaslõikeid ja suurendusi-vähendusi rõivatööstuse jaoks.

    Võtame vastu tellimusi nii konstrueerimisteenuse osutamiseks kui kogu tootearenduse ja tootmisprotsessi organiseerimiseks ideest (kavandist) teostuseni (valmistooteni).
    Külasta ökorõivaste ja joogariiete e-poodi. Jälgi infot ka kampaaniapakkumiste kohta.
    Kui soovid meie valmistatavaid jooga- ja vabaaja- rõivaid edasi müüa, kontakteeru kindlasti.
    Ökomoeteemalised artiklid ja tutvustavad tekstid päevakajaliste sündmuste kohta leiad blogipostituste alt.
koriided jooga- ja vabaaja rivad bambuskangast joogapksid ja -pluusid GreenEst-ilt
Email again:

Liitu uudiskirjaga!

Anname Sulle väärtuslikku infot edasiste GreenEst OÜ tegevuste, harivate artiklite, sooduskampaaniate ja loosimiste ning muude ökomoega seonduvate uudiste kohta.